Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ełku


Idź do treści

Menu główne:


50-lecie

"Przeszłość to dziś ,tylko cokolwiek dalej"
Cyprian Kamil Norwid

Jubileusz 50-lecia
Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

30 stycznia 2009 r.


Program:
10.00 - uroczyste otwarcie, część oficjalna
10.45 - część artystyczna
11.00 - 12.00 - zwiedzanie ośrodka

Pełny ekranWsteczPlayDalej

50 lat minęło jak jeden dzień

Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają w sercach, czas je jedynie porządkuje, czasem dodaje blasku, często czyni jeszcze piękniejszymi, a dźwięk szkolnego dzwonka wywołuje je ponownie z mroków pamięci. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część swojego życia.
30 stycznia 2009. był dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku dniem szczególnym - obchodziliśmy 50-lecia istnienia.
To była bardzo ważna chwila dla wszystkich pracowników, uczniów i absolwentów , którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Święto stało się okazją, by spojrzeć wstecz, przeżyć chwile wspomnień i pomyśleć o minionych latach. Pragniemy ocalić od zapomnienia cząstkę ważnego dla uczniów i nauczycieli miejsca i wspólnie spędzonego czasu, by uświadomić sobie dotychczasowy dorobek, a jednocześnie kreślić ambitne plany na przyszłość.
50 lat minęło jak jeden dzień ... nowe czasy, nowi ludzie, nowe mury. Jubileusz szkoły daje jednak okazję spotkania w czasie przeszłości z teraźniejszością. Pozwala też spojrzeć w przyszłość. Mamy nadzieję, że będzie ona pomyślna dla Szkoły .Powrót do treści | Wróć do menu głównego