Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ełku


Idź do treści

Menu główne:




Witamy na stronie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku

19-300 Ełk
ul. Grajewska 16A
tel. (087) 610 37 42
tel.(fax) 087 610 41 18
konto: BS Zabłudów Oddz./Ełk
06 1020 4724 0000 3302 000 56086

www.sosw.miastoelk.pl
e-mail: zss4elk@op.pl


Aktualności



OGŁOSZENIE WYNIKÓW
MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO I FOTOGRAFICZNEGO

pt. ,,Kotki, psiaki i inne nasze kochane zwierzaki"


Wyniki konkursu fotograficznego:
I miejsce - Jacek Bagiński kl. 4d SP nr 4 Ełk
II miejsce - Anna Serafin kl. 2b SP nr 4 Ełk
III miejsce - Natalia Kiersnowska kl. 1c SP nr 5 Ełk
Wyróżnienia:
- Martyna Grzesiuk kl. 4d SP nr 4 Ełk
- Oliwia Palczewska kl. 4d SP nr 4 Ełk
- Robert Franczuk kl. 1c SP nr 5 Ełk
- Jakub Strześniewski kl. 3 SP Woszczele
Kategoria: SOSW
I miejsce - Weronika Różańska kl. 2 gimnazjum
II miejsce - Anna Fabiszewska kl. 3a gimnazjum
III miejsce - Damian Bloch kl. 2 gimnazjum
Wyróżnienia:
- Damian Wardach kl.6
- Jolanta Staniaszek kl. 1 gimnazjum
- Adam Mierzejewski kl. 3a gimnazjum
- Sebastian Domański kl. 3a gimnazjum
- Damian Siemieniewicz kl. 3a gimnazjum
Wyniki konkursu plastycznego:

Kategoria: klasy I
I miejsce - Sandra Wawreniuk kl. 1 SP Stare Juchy
II miejsce - Wiktoria Chilicka kl. 1b SP nr 9 Ełk
III miejsce - Karolina Sztukowska kl. 1 SP Borzymy
Wyróżnienia: - Daria Owczarska kl. 1a SP nr 4 Ełk
- Olga Przybyłek kl. 1b SP nr 2 Ełk.

Kategoria: klasy II
I miejsce - Michał Biedrzycki kl. 2c SP nr 5 Ełk
II miejsce - Adam Chwiedor kl. 2c SP nr 4 Ełk
III miejsce - Filip Urbanowicz kl. 2c SP nr 4 Ełk
Wyróżnienia: - Karol Godlewski kl. 2b SP nr 9 Ełk
- Wiktoria Roszkowska kl. 2b SP nr 4 Ełk
- Julia Matulewicz kl. 2c SP nr 4 Ełk
- Natalia Gawedzka kl. 2d SP nr 5 Ełk
- Karolina Gniedziejko kl. 2b SP Stare Juchy
- Wiktoria Korzun kl. 2 SP Borzymy.

Kategoria: klasy III
I miejsce - Sylwia Sztukowska kl. 3 SP Borzymy
II miejsce - Natalia Cwalina kl. 3d SP nr 4 Ełk
III miejsce - Helena Szymańska kl. 3a ZS-P Nowa Wieś Ełcka
Wyróżnienie: - Maja Krymska kl.3 SP Woszczele.



Kategoria: klasy IV - VI
I miejsce - Mateusz Konopko kl. 4 SP Wiśniowo Ełckie
II miejsce - Zyta Kościuk kl. 5 SP nr 5 Ełk
III miejsce - Klaudia Klepak kl. 6 SP Woszczele
Wyróżnienia: - Arkadiusz Konopko kl. 5 SP Wiśniowo Ełckie
- Olga Bujnowska kl. 4d SP nr 4 Ełk
- Natalia Gryczewska kl. 4b SP nr 4 Ełk
- Zuzanna Prawdzik kl. 6a SP nr 4 Ełk
- Anna Rutkowska kl. 4d SP nr 5 Ełk.

Kategoria: SOSW
I miejsce – Weronika Różańska kl. 2 gimnazjum
II miejsce – Anna Fabiszewska kl. 3a gimnazjum
III miejsce – Damian Bloch kl. 2 gimnazjum
Wyróżnienia: - Damian Wardach kl.6
- Jolanta Staniaszek kl. 1 gimnazjum
- Adam Mierzejewski kl. 3a gimnazjum
- Sebastian Domański kl. 3a gimnazjum
- Damian Siemieniewicz kl. 3a gimnazjum


SPdP
I miejsce: - Elżbieta Mierzejewska
II miejsce - Natalia Przybylska III miejsce - Marcin Kolendo
Wyróżnienia:
Artur Jastrzębski
Bartosz Młynarczyk
Kamil Młynarczyk
Joanna Rektor
Gimnazjum nr 1
I miejsce - Katarzyna Jermak kl. 3b II miejsce - Magda Drozdowska kl. 2
III miejsce - Damian Sokołowski kl. 3a
Wyróżnienie:
Mariusz Zawistowski kl. 3a
Gimnazjum nr 2
I miejsce
- Mateusz Gołaś II miejsce - Oskar Borodziuk III miejsce - Maciej Andrulewicz
Wyróżnienia:
Krzysztof Jasiński
Marlena Winiarczyk
Magdalena Samsel
Klaudia Kamińska
Szkoła Podstawowa nr 1 i 2
kl.IV-VI
I miejsce - Jakub Dardziński kl.5
II miejsce - Magda Segień kl.6
III miejsce - Piotr Seroka kl.5
Wyróżnienia:
Karol Komar kl.5
Aleksandra Moreń kl.4
Milena Miliszewska
Szkoła Podstawowanr 1 i 2
kl.I-III
Wyróżnienia:
Dawid Juszkiewicz kl.3
Mateusz Michałkiewicz kl.1
Aurelia Grygo - Oddział Przedszkolny


Dyplomy pamiątkowe i drobne upominki dla laureatów konkursu zostaną przekazane do 20 grudnia 2013 roku.

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE NADESŁANE PRACE PLASTYCZNE I FOTOGRAFIE.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE.
DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELOM ZA PRZYGOTOWANIE UCZNIÓW DO KONKURSU.

ORGANIZATORZY.



osób już nas odwiedziło


Powrót do treści | Wróć do menu głównego